Vážení zákazníci.

Od roku 2006 vlastníme povolení ministerstva práce a sociálních věcí k poradenské a informační činnosti v oblasti pracovních příležitostí, k vyhledávání zaměstnání pro fyzické osoby a zaměstnanců pro zaměstnavatele.

Hlavním zaměřením naší agentury práce je personálně pracovní poradenství pro zájemce o zaměstnání, především pro uchazeče registrované na Úřadech práce v Olomouckém kraji. Těmto zájemcům nabízíme informace o volných pracovních místech, situaci na trhu práce v regionu, poradenství o jejich právech a povinnostech, informace o službách úřadů práce, možnostech dalšího vzdělávání, základní informace o možnostech zahájení vlastního podnikání nebo práce v zemích Evropské unie.

Nabízíme také individuální psychodiagnostické posouzení vhodnosti uchazečů pro dané pracovní místo (bilanční diagnostiku), širokou nabídku školení pro firmy i jednotlivce v oblasti rozvoje osobnosti nebo práce s počítačem.

Firmám nabízíme vyhledávání vhodných zaměstnanců dle specifikací zadavatele. Pokud nabízíte práci a hledáte zaměstnance, kontaktujte nás na adrese projekty@onyx.cz. K vyhledávání používáme nejen vlastní databázi uchazečů, ale i inzerci na pracovních portálech a v tisku.

Jste zájemce o práci? Vyplňte prosím registrační formulář a odešlete jej na adresu projekty@onyx.cz. V případě, že pro Vás najdeme vhodné uplatnění, budeme Vás kontaktovat.

Můžete nás také navštívit osobně na adrese Pavelkova 11, Olomouc.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.