V rámci služby serverhousingu (Server Hostingu) nabízíme umístění serveru do prostor serverovny v centru Olomouce a připojení serveru na vysokokapacitní optické připojení do sítě internetu.

Službu serverhousing volí zákazníci, kteří potřebují provozovat náročné webové aplikace a systémy, e-shopy, portály nebo katalology a potřebují, aby k nim jejich zákazníci měli rychlý přístup. Naše služba serverhousingu nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon.

SERVERHOUSING V OLOMOUCI

Službu volí zákazníci, kteří chtějí mít server snadno fyzicky dosažitelný, velmi často v místě svého podnikání. Nabízíme umístění vlastního serveru v prostorech u našeho páteřního uzlu v centru Olomouce na adrese: ONYX engineering, spol. s r.o., Nešverova 1, 772 00 Olomouc.

ZPŮSOB PŘIPOJENÍ

Pro připojení serveru nabízíme vysokorychlostí připojení s datovou propustností od 100Mbit/100Mbit (upload/download). Do serverovny je možné umístit server v provedení rack (1U, 2U, 4U, 6U) nebo tower (miditower).
Připojení serveru je standardně možné přes ethernetové rozhraní RJ45 do centrálního switche napojeného na páteřní optickou síť ONYX engineering, spol. Pro zajištění služby je poskytnuta standardně jedna statická veřejná IP adresa.

KLIMATIZACE A PŘÍSTUP

Serverovna je klimatizová a monitorována nepřetržitě po dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Fyzický přístup k serverům je možný kdykoliv po telefonické domluvě s technikem ONYX engineering, spol. s r.o.

SPRÁVA SERVERU

Správu serveru si zajišťuje klient obvykle sám, byť nabízíme i možnost si k serverhousingu službu správy serveru přiobjednat.

Provádíme správu serverů na platformě Linux i Microsoft Windows s garantovanou dostupností (SLA - Service Level Agreement).

CENY HOUSING

Je účtovaná cena za pronájem prostor a spotřebu eletrické energie. Platby se provádí na základě měsíčních paušálních plateb. Při zřízení služby je účtován aktivační poplatek.

V případě zájmu o cenovou nabídku, bližší informace, konzultace nebo nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář

Představení firmy
Internet v Olomouci