Přemýšleli jste o zálohování počítače nebo notebooku? Zajímají Vás podrobnosti, jak stanici nejlépe zazálohovat a kam zálohu umístit? Chtěli byste mít zálohu umístěnu třeba v bezpečí cloudového úložiště? Máme pro Vás tip program, který to zvládne.

Acronis True Image 2020

Program se jmenuje Acronis True Image a vychází jeho další generace s označením 2020.

Program, kromě samotného zálohování, umí ochránit počítač proti malware a vyřešit kybernetickou ochranu systému, aplikací a dat. Funguje na operačních systémech Windows 10, 8 a 7 i macOS a patří k nejlepším na trhu.

Rozdíly mezi verzemi

Program lze zakoupit ve třech edicích: STANDARD, ADVANCED a PREMIUM.

Ve verzi STANDARD získáte stálou a trvalou licenci. Za jednorázovou cenu 1321,- Kč získáte pro 1 počítač program, se kterým budete moci jednoduše zálohovat svá data například na svůj externí disk nebo domácí diskové úložiště.

Pro verzi ADVANCED platí, že tu si zakupujete formou ročního předplatného a kromě stejné funkcionality jako u verze STANDARD získáváte navíc 250 GB volného prostoru pro zálohy v zabezpečeném cloudu, kam se zašifrovaná záloha může replikovat. V případě havárie samotného počítače a popř. i místa, kam jste zálohovali (např. externí disk), tak máte v záloze ještě jednu kopii zálohy, ze které lze provést obnovu.

Komu by nestačilo 250 GB místa pro zálohy, může si zakoupit ještě verzi PREMIUM a získat tak 1TB volného místa pro zálohy. A kdyby ani to nepostačovalo, lze dokoupit další místo .

Program nastavíme

V případě zájmu o bližší podrobnosti k programu nebo zájmu o zakoupení a nastavení přímo na Váš počítač nás kontaktujte na telefonu 844 114 814 nebo email na adrese obchod@onyx.cz

Rádi se Vám budeme věnovat a pomůžeme Vám nastavit zálohování.