Projekt vzdělávání občanů v obcích s počtem obyvatel menším než 2000, Vzdělání do všech koutů, dospěl do svého závěru. Cílem projektu bylo přinést vzdělání v oblastech finanční a spotřebitelské gramotnosti, počítačových dovedností, základů práva a podnikatelském minimu až k občanům, kteří mnohdy nemají prostředky a příležitosti dojíždět za vzděláváním do měst.

Na našem projektu se podíleli partneři ze čtyř krajů. Moravskoslezský kraj zastupovala firma Kafira, Zlínský kraj společnost Gaudes, Jihomoravský kraj firma Beve a Olomoucký kraj firma Onyx engineering. Vzdělávání se uskutečnilo v desítkách obcí a projektem úspěšně prošlo více než dvě stovky lidí.

Z ohlasů školených naší firmou bylo vzdělání do všech koutů projektem smysluplným a přínosným. Občané ocenili témata kurzů stejně jako lektorský tým a zázemí, které poskytovaly základní školy v Senici na Hané, Klenovicích na Hané, Nezamyslicích, Určicích a Daskabátu. Všem, kteří se na realizaci v obcích podíleli, patří velký dík. Je jen škoda, že právě tento projekt nepatří k dlouhodobějším.