Vážení zákazníci.

Jak jsme Vás již informovali v článku "1CLICK - procesní řízení s něčím navíc" připravili jsme pro Vás workshop s autorem myšlenky tohoto systémů pro řízení procesů, panem Vladimírem Patzakem.

Využijte možnosti poslechnout si člověka, který je specialistou na efektivní řízení, komunikaci a motivaci. Založil a vybudoval vzdělávací společnost KRC TEAM, která na českém trhu působí od roku 1999. Dlouhodobě působil jako lektor programů TOP MANAGER a jeho nadšení pro moderní technologie ho přivedlo na myšlenku převést své zkušenosti s řízením a komunikací do světa IT. Člověka, který je srdcem i mozkem celé myšlenky 1Clicku.

Workshop se bude konat dne 23.7.2015 od 9:00 v prostorech firmy ONYX engineering, spol. s r.o.

Program workshopu je následující:
  • 8:30 - 9:00 - registrace účastníků
  • 9:00 - 9:30 - uvítání a krátká prezentace Bitcoinového platebního systému (Mgr. Bohuslav Coufal, Radomír Eliáš)
  • 9:30 - 11:00 - prezentace řešení firmy One Click Business Solutios I. část (Vladimír Patzak)
  • 11:00 - 11:30 - přestávka spojená s degustací kávy Mexiko
  • 11:30 - 13:00 - prezentace řešení firmy One Click Business Solutios II. část (Vladimír Patzak)
  • 13:00 - 13:05 - ukončení workshopu (Mgr. Bohuslav Coufal)

Ukážeme Vám typické situace, ve kterých dochází k významným prohřeškům vůči firemní efektivitě. Důsledkem čehož je nízká produktivita práce, nekvalitní výsledky, nedodržené termíny a nízké příjmy. Také však ztráta motivace kvalitních zaměstnanců a ztráta důvěry klientů.

Současně se zamyslíme nad pravidly a postupy, jejichž dodržováním lze s neefektivitou účinně bojovat. V prostředí 1CLICKu si ukážeme, jak lze tyto zásady v praxi jednoduše a elegantně dodržovat.

Abychom trochu zpestřili náročný program našeho workshopu, dovolili jsme si přestávku mezi prezentacemi obohatit degustací výborné mexické kávy z olomoucké pražírny KIKAFE.