Jste majitel firmy, ředitel, personalista nebo vedoucí pracovník? Potřebujete do své firmy schopné a pracovité zaměstnance, na které byste se mohli spolehnout? Zaměstnance, kteří jsou aktivní, mají zájem se zdokonalovat nebo učit zcela nové věci?

Pak Vám nabízíme, abyste využili možnosti vybrat si z řad účastníků a účastnic projektu „Nechceme almužnu, potřebujeme práci!“, kteří jsou motivováni pracovat, mají dlouholetou praxi a zkušenosti, absolvovali kurz, který jim pomohl orientovat se na trhu práce, a rekvalifikace: Základy obsluhy osobního počítače, Obsluha osobního počítače pro pokročilé, Strážný, Účetnictví, Pracovník v sociálních službách a Řidič skupiny „C“.

V rámci projektu máme možnost Vám nabídnout kromě kvalitních zájemců o zaměstnání také příspěvek na mzdové náklady na Vámi vyhrazené společensky účelné pracovní místo pro uchazeče o zaměstnání, účastníka projektu, ve výši 7 000 Kč za měsíc po dobu 6 měsíců, tj. celkem 42 000 Kč, kdy je podmínka udržitelnosti tohoto místa 6 měsíců. Veškeré administrativní záležitosti týkající se tohoto příspěvku vyřídíme za Vás. Návrh Dohody o poskytnutí příspěvku a příloh budete mít k dispozici k nahlédnutí.

Projekt „Nechceme almužnu, potřebujeme práci!“ realizuje naše firma ONYX engineering spol. s r. o. v rámci operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financovaného z Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka a máte zájem o uchazeče o zaměstnání z řad účastníků námi realizovaného projektu a s tím spojený příspěvek na jeho mzdu, volejte na telefonní číslo 587 406 815 nebo pište na e-mail projekty@onyx.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.

Za realizační tým projektu a společnost ONYX engineering.