Vážení zákazníci,

jako každý rok, i tento podzim jsme pro Vás připravili několik skvělých novinek. Novým zákazníkům nabízíme 20% slevu na tarify Airnet-Home Stream a Airnet-Home Power při předplatném na rok dopředu. Navíc jsme Vám jako bonus přibalili 1 megabit ke stávající rychlosti zcela ZDARMA. Aktuální je stále i zřízení připojení za pouhou 1,- Kč, při splnění smluvních podmínek a taktéž měsíc internetu zdarma za doporučení nového zákazníka. Současně všem novým i stávajícím zákazníkům nabízíme mobilní hlasové a datové služby.

Nově je poskytován tarif tIP Mobile.
  • první velkou výhodou tarifu je, že nabízí velmi nízké sazby na volání a SMS, přičemž nezavazuje k žádnému minimálnímu odběru služeb – pravidelně se platí pouze licenční poplatek za SIM (29,04 Kč/měs. vč. DPH)
  • druhou výhodou naší nabídky je možnost využívat mobilní data za velice nízkou cenu a to například ve variantě s datovým limitem 1,2 GB (271,04 Kč/měs. Vč. DPH)
  • zřízení služby, včetně přenesení stávajícího telefonního čísla, je ZDARMA (při smlouvě na 12 měsíců). Sazby i veškeré poplatky naleznete v sekci Ceníky - Mobilní služby.