Vážení zákazníci,

společnost ONYX engineering, spol. s r. o. oslaví v tomto měsíci 17 let svého fungování. Pravidelně přicházíme s novými tarify a v ceníku naleznete služby, jejichž výhodou je, že za stejné peníze nabízí vyšší přenosové rychlosti nebo jsou při podobných parametrech levnější.

Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehled služeb, které již nenabízíme a stále je řada z Vás využívá. Jedná se, o tyto tarify:

Airnet-Home DSL 512 Airnet-Home DSL 1024 Airnet-Home DSL 2048 Airnet-Home DSL 4096 Airnet-Home 64 nebo Airnet–Home 384/96 Airnet–Home Quattro Airnet-Home S512 (dřívější tarif společnosti Firpo s.r.o.)

Jestliže tedy na Vaší faktuře naleznete některý z uvedených tarifů, doporučujeme Vám jej změnit za nový z aktuální nabídky.

Protože změna tarifu se sebou přináší i otázky, jak nový tarif bude fungovat, nabízíme Vám, vyzkoušet si novou službu ještě předtím, než si ji necháte změnit.

Na telefonu zákaznické linky 844 114 814 je možné požádat o „TARIF NA ZKOUŠKU“. Služba Vám umožní bezplatně po dobu 7 dnů využívat službu z aktuální nabídky, na kterou chcete přejít. V případě, že Vám bude nový tarif vyhovovat, pošleme Vám k podpisu novou smlouvu. Budete mít jistotu, že služba je aktuální a vy neplatíte více než je nutné.

Aktuální a přesné ceny za poskytované služby a přechodové balíčky naleznete na webu www.onyx.cz v sekci CENÍKY.

Za firmu ONYX engineering, spol. s r.o. Vám přeji jednoduché rozhodování.