Vážení zákazníci,

v tomto předvánočním období si Vás dovolujeme pozvat na olomoucké Horní námestí, kde probíhají vánoční trhy, jejichž součástí je i kluziště s ledovou plochou. Jako jeden z partnerů jsme zde zprovoznili další veřejný hot-spot pro připojení k internetu zdarma.

Předvánoční trhy jsou již v plném proudu a navštívit je bude možno až do 23. 12. 2012, kdy budou ukončeny. Samotné kluziště pro bruslení je v provozu denně od 3. 11. 2012 do 28. 2. 2013 v čase od 09:00 do 22:00 hod. Bruslení je zdarma, kompletní informace o kluzišti naleznete na adrese www.kluzisteolomouc.cz

Současně předkládáme úplný seznam přípojných míst, kde veřejné hot-spoty aktuálně provozujeme a které možná navštěvujete:

  1. při nákupech - v Olomouc City, kde jsou k dispozici dva přípojné body;
  2. při návštěvě zoologické zahrady na Svatém Kopečku - pod veží v areálu ZOO;
  3. při závodech - na atletickém stadionu v Olomouci;
  4. při fandění olomouckým hokejistům - na Zimním stadionu Olomouc;
  5. při kávičce - restaurace Café Bar TWIN v OC Haná;
  6. při bruslení a punči - kluziště na Dolním náměstí Olomouc.

Na uvedených místech se můžete připojit zdarma a to i v následujícím roce 2013. Věříme, že alespoň jedno z míst navštívíte, ale pokud ne, tak jsme rádi, že využíváte připojení k internetu zejména doma nebo ve firmě.

Přejeme Vám krásné a příjemné svátky plné pohody a věříme, že se Vám podaří vytvořit tu pravou atmosféru vánočních dnů, na kterou budete rádi vzpomínat.