Vážení zákazníci,

jako jeden z partnerů pivního festivalu si Vás dovolujeme pozvat na 10. ročník této akce. Prezentovat se zde bude celkem asi třicet pivovarů a to jak těch nejznámějších, tak i méně známé regionální pivovary a minipivovary. I v letošním roce bude možné se zde připojit k Internetu zdarma a to nejen v internetové kavárně ONYX Café, ale i v celém areálu olomouckého pivního festivalu.

Pivní festival začíná ve středu 22. 6. 2011 ve 14:00 hodin a potrvá do soboty 25. 6. 2011.

Místem konání bude areál Korunní pevnůstky v Olomouci.

Na pivním festivalu budete moci ochutnat okolo 100 druhů piva, počínaje klasickými "desítkami", až po nejrůznější pivní speciály z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů.

V doprovodném hudebním programu postupně vystoupí řada známých kapel a zpěváků. Můžete se těšit například na: SUPPORT LESBIENS, BUTY, KRYŠTOF, NO NAME, WOHNOUT a další.

Přesný program festivalu a další podrobné informace naleznete na webové adrese www.pivnifestival.cz.

Společnost ONYX engineering, spol. s r.o. již v areálu pivního festivalu vybudovala několik WI-FI HOT-SPOTů, prostřednictvím nichž se návštěvníci i pořadatelé budou moci připojit k Internetu. Připojení bude k dispozici po celou dobu konání Beerfestu 2011 a to ZDARMA v celém areálu festivalu.

Organizátorům přejeme krásné počasí a Vám všem, kteří se rozhodnete festival navštívit, příjemné zážitky.