Vážení zákazníci,

rád bych Vás seznámil s bezdrátovým routerem TP Link TL-WR542G, který můžete využít k vybudování vlastní bezdrátové sítě např. po bytě, nebo v rodinném domě. Výhodou je následně možnost využívat připojení k Internetu např. z notebooku na zahradě.

TL-WR542G bezdrátový router, který v sobě integruje firewall, NAT-router a Access Point. Hlavní místo použití je v menších kancelářích, nebo v domácnostech, kdy umožňuje bezdrátově propojit dvě a více zařízení.

Router se v naší nabídce objevil po důkladném otestování a spolu s routerem od firmy ASUS WL-520GC patří mezi dva modely, které Vám doporučujeme, pokud se rozhodnete si domácí bezdrátovou síť vybudovat.

Router prodáváme za cenu 599,- Kč bez DPH (713,- Kč včetně DPH) a to s dvouletou zárukou.

Nastavení routeru se provádí přes webové rozhraní prohlížeče a pro poučeného uživatele je snadné. Pokud si s nastavením nebude vědět rady, nebo se jím nechcete zabývat vůbec, neváhejte se na nás obrátit.

Pro kontakt můžte využít zákaznickou linku 844 114 814 i e-mail obchod@onyx.cz. Rádi si s Vámi domluvíme nejbližší možný termín a nastavíme Vám síť správně a rychle.

Za celý tým firmy ONYX engineering
Mgr. Pavel Hemelka
obchodní ředitel
ONYX engineering, spol. s r. o.