Vážení zákazníci,

od 1. 6. 2009 bude tarif Airnet-Home ADSL 8192 nabízen za cenu o 80 Kč nižší než tomu bylo dosud. Stále také platí výhodná nabídka na dotované přechodové balíčky do pásma 5GHz.

Tarif A-H ADSL 8192 byl dříve v našem ceníku za cenu 829,- Kč včetně DPH. Od 1. 6. 2009 si jej můžete objednat za ještě výhodnější cenu 749,- Kč včetně DPH.

Pro bezproblémové fungování tohoto vysokorychlostního tarifu doporučujeme zařízení a anténu v pásmu 5GHz. Pro stávající zákazníky máme připraveny dvě nabídky na pořízení dotovaného balíčku.

Přechodový balíček – Nanostation 5GHz: dotovaná cena je 1500 Kč bez DPH

Levnější varianta, kterou lze použít u instalací při kratších vzdálenostech od vysílače. Obsahuje: anténu, access point v pásmu 5GHz, pasivní POE, práci technika a cestovné.

Přechodový balíček – Sada RB411: dotovaná cena je 2500 Kč bez DPH

Dražší varianta u instalací, kdy je vzdálenost od vysílače delší. Obsahuje: anténu, routerboard RB411, kartu R52, zdroj, pasivní POE, práci technika a cestovné.

Volba varianty záleží na vzdálenosti od vysílacího bodu a posouzení technika. Našim cílem je zachovat kvalitu dodávané služby a to při minimálních výdajích pro Vás.

Akce je časově neomezena a jedinou podmínkou je uzavření smlouvy minimálně na dobu 12 měsíců od data přeinstalace. Pro objednání změny instalace volejte na zákaznickou linku 844 114 841.

Za tým ONYX engineering, spol. s r.o.
Mgr. Pavel Hemelka
obchodní ředitel
ONYX engineering, spol. s r. o.