Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás, jako jeden z hlavních partnerů Olomouckého pivního festivalu, pozvali na již 8. ročník této akce. V letošním roce se poprvé bude možné připojit k Internetu ZDARMA a to nejen v internetové kavárně ONYX Café, ale i v celém areálu olomouckého pivního festivalu.

Pivní festival začíná ve středu 13. 5. 2009 ve 14:00 hodin a potrvá až do neděle 17. 5. 2009. Místem konání je dostihová dráha v Olomouci na Lazcích.

Na pivním festivalu budete moci ochutnat okolo 100 druhů piva, počínaje klasickými "desítkami", až po nejrůznější pivní speciály z produkce více jak 25 pivovarů z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů.

V doprovodném programu na dvou scénách postupně vystoupí řada známých kapel a zpěváků. Můžete se těšit například na: CHINASKI, NO NAME, KRYŠTOF, CLOU, MIG 21, Vladimíra Mišíka a další.

Přesný program festivalu a další podrobné informace naleznete na webové adrese www.pivnifestival.cz

Společnost ONYX engineering, spol. s r.o. vybuduje v areálu pivního festivalu několik WI-FI HOT-SPOTů, prostřednictvím nichž se návštěvníci i pořadatelé budou moci připojit k Internetu. Připojení bude k dispozici po celou dobu konání Beerfestu 2009 zdarma a to v celém areálu festivalu.

Organizátorům přejeme krásné počasí a Vám všem, kteří se rozhodnete festival navštívit, příjemné zážitky.

Za celý tým firmy ONYX engineering
Mgr. Pavel Hemelka
obchodní ředitel
ONYX engineering, spol. s r. o.